DobbleActivityJak nedostat infarktFrancouzská hra láskyPárty AliasWarCraftAxisČeský film - otázky a odpovědiScrabble OriginalCold War: CIA vs KGBCluedoČesko - otázky a odpovědi
[top]

Archelino

Úvod > Společenské hry > Dětské hry > Archelino

Archelino

Parametry

Věk od 5 let
Délka hry 15 minut
Počet hráčů 1 hráč
Jazyk hry Bez textu 
Jazyk návodu EN 
Autor hry Andreas Resch
Komunikace 1/5
Strategie 1/5
Náhoda 1/5
Náročnost 1/5

Nákup

Zeptat se prodavače


Sklad Skladem
Kód DE00176
Prodejní cena 452,- Kč
Půjčovné 1 den119,- Kč
1 týden149,- Kč
3 týdny179,- Kč
nebo v rámci předplatného zdarma

Počet kusů

Popis produktu

Archelino je logická hra, která je pro jednoho hráče. Jako u ostatních her tohoto typu máte k dispozici knížečku s úlohami, u nichž roste obtížnost, a jejich řešeními.

Vaším úkolem je tentokrát umístit Noa a šest exotických zvířátek na archu v určitém pořadí. Věc však obvykle není tak jednoduchá, jak se zdá. Žirafa kolikrát nechce stát vedle pandy; lev si zase vymiňuje, aby mezi ním a hrochem stálo jenom jedno zvíře; a taková zebra by zase ráda probrala čerstvé novinky o potopě světa s klokanem, takže k němu musí stát čelem. Malí hráči budou mít zkrátka s naposlušnými zvířátky spoustu starostí.

Archelino je opravdu krásně zpracovaná logická hra pro jednoho hráče, která rozhodně nepostrádá nápad. Je celá vyvedená ze dřeva. Figurky mohou snadno sloužit i jako hračky či třeba loutky divadla. Děti tak mohou nejen procvičovat své logické myšlení, ale třeba rozvinout svou fantazii.

Hra Archelino obsahuje:
knížku s 60 úlohami a řešeními, dřevěnou archu, Noa a šest zvířátek

Komentáře